O nas

 

Rzesza zadowolonych klientów jest naszą najlepszą rekomendacją!! Biuro Podróży BERTUR istnieje od 2000r. Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi touroperatorami w kraju.

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, ponieważ pozwala nam spełniać Swoje marzenia a my zawsze służymy indywidualnym doradztwem w wyborze miejsca wypoczynku. Zaufanie i lojalność jakimi nas Państwo obdarzają, dają nam energię do poszukiwania coraz lepszych rozwiązań na wszystkich etapach podróży. Zapewniamy usługi najwyższej jakości i dbamy o wybór odpowiedniego standardu. Skupiamy się na indywidualnych potrzebach Klienta a naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja.


Zawsze staramy się spełnić wszystkie oczekiwania turystów, stąd duże zróżnicowanie hoteli nie tylko na poziomie kategorii, ale specyficznych potrzeb takich jak: hotele dla par, dla amatorów golfa, nurkowania, z odnową biologiczną ze znakiem Wellness & SPA, dla rodzin z polskojęzyczną animacją dla dzieci w klubach, dla seniorów, dla singli, obiekty bardziej kameralne typu Klub z ofertą ALL Inclusive, hotele typu Premium. Ponadto nasza oferta obejmuje:

    wycieczki objazdowe
    imprezy łączące zwiedzanie z wypoczynkiem
    wyjazdy egzotyczne
    rejsy po morzach i oceanach
    podróże poślubne
    wypoczynek letni i zimowy dla dzieci i młodzieży
    kursy językowe
    bilety lotnicze
    wczasy, w kraju i za granicą
    ubezpieczenia

oraz szeroki wachlarz ofert LAST MINUTE


Nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie u nas ofertę dla siebie.
Wiemy, że cenicie Państwo komfort i bezpieczeństwo, dlatego też ważnym jest by urlop był doskonale zorganizowany i my o to dbamy


Oferta którą posiadamy pochodzi z baz sprawdzonych organizatorów, którzy mają odpowiednie zezwolenia, koncesje i certyfikaty do prowadzenia działalności turystycznej. Proponujemy zarówno wyjazdy indywidualne, grupowe, organizujemy również wszelkiego rodzaju wyjazdy firmowe typu Incentive. Kupując wybraną imprezę u nas, zapłacicie Państwo dokładnie tyle samo, co kupując ją bezpośrednio u organizatora. Ale my dajemy Państwu coś więcej.

 
Posiadamy wyróżnienia i nagrody takich biur jak: Atlas Tours, Itaka, Rainbow, Grecos, Net Holiday, Exim Tours, Wezyr - Coral Travel

 
Zapraszamy Państwa do naszego biura.


Z życzeniami wspaniałych wakacji i najpiękniejszych wspomnień

 

Zespół Biura Podróży BERTUR - Biuro stacjonarne, LEVELTRAVEL.PL Biuro internetowe.